Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.