Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta to produkty z wielu medycznych specjalności, które zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.